Gimnazjum nr 1 im. A. Einsteina w Puszczykowie

Pobieralnia

W „pobieralni” znajdują się wszystkie pliki udostępnione dla obecnych i przyszłych uczniów oraz dla absolwentów. Do ich otworzenia potrzebny jest czytnik pdf. Jeśli go nie posiadasz – dostępny jest tutaj.

Podręczniki dla klas III na rok szkolny 2016/2017 —->Podręczniki dla klas III na rok szkolny 2016-2017

Lista kandydatów do Gimnazjum nr 1 na rok szkolny 2016/2017 —->Lista kandydatów do Gimnazjum nr 1 na rok szkolny 2016/2017

 

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego 2016/2017 —->Informacja o egzaminie 2016/17

Program profilaktyczny 2016/2017 —->Program profilaktyczny 2016/17

Organizacja roku szkolnego 2016/2017 —->Organizacja roku szkolnego 2016/17

Szkolny program wychowawczy 2016/2017 —->Program wychowawczy 2016/17

Polisa AXA 2016/2017
—->Warunki ubezpieczenia AXA 2016/2017
—->Oświadczenie-dla-gimnazjum-axa
—->Axa-polisa 2016/2017

—->Warunki ubezpieczenia 2016/2017

Plan lekcji  w roku szkolnym 2016/2017 —->Plan lekcji 2016/17- I semestr

Dzwonki obowiązujące w roku szkolnym 2016/2017 —->Dzwonki obowiązujące w szkole

Wnioski z ewaluacji dotyczącej współpracy z rodzicami —->pobierz

Statut Gimnazjum nr 1 im. Alberta Einsteina w Puszczykowie —->Statut Gimnazjum nr 1 im. Alberta Einsteina w Puszczykowie

Kryteria rekrutacji do Gimnazjum nr 1 (rok szkolny 2016/2017) —-> pobierz

Terminy postępowania rekrutacyjnego do Gimnazjum (rok szkolny 2016/2017) —-> pobierz

Podanie o przyjęcie do gimnazjum (rok szkolny 2016/2017) —-> pobierz

Rok szkolny 2015/2016:
• Wewnątrzszkolna Instrukcja Przygotowania i Organizacji Egzaminu Gimnazjalnego

Przedmiotowy System Oceniania (PSO):

• j.polski (P.Anna Florczak)• j.polski (P. Elżbieta Przybylska)
historia, wos, edb (P. Magdalena Całujek)
• historia (P. Tomasz Żak)

• j.angielski (P. Karolina Kubicka)
• j.angielski (P. Katarzyna Mroczek)
j.niemiecki (P. Agnieszka Sosnowska)
• j.niemiecki (P. Beata Łukowiak)
matematyka (P. Danuta Jaworska)

matematyka (P. Danuta Kosmowska)
• geografia (P. Karolina Kubicka)
• geografia (P. Remigiusz Niezgódka)

• geografia (P. Katarzyna Mroczek)
• fizyka (P. Wojciech Śliwiński)
• biologia (P. Małgorzata Taraszkiewicz)
• chemia (P. Małgorzata Taraszkiewicz)
• informatyka (P. Remigiusz Niezgódka)

wychowanie fizyczne (P. Marlena Jagaciak i Wiesław Bartkowiak)
etyka (P. Joanna Wiśniewska-Szopka)
• technika (P. Agnieszka Jagiełło)

• zajęcia artystyczne (P. Agnieszka Jagiełło)
plastyka i zajęcia artystyczne (P. Halina Sobolewska)
•religia (P. Jolanta Sompolińska)
•muzyka (P. Jolanta Sompolińska)